Участь представників КНУ у EGU General Assembly

17.05.2016
Кафедра метеорології та кліматології географічного факультету Університету взяла участь у роботі European Geosciences Union General Assembly 2016, яка відбулася у столиці Австрії м. Відні.

Наш університет представляв аспірант кафедри Юлій Дідовець, який успішно виконує дисертаційне дослідження за підтримки Німецького товариства академічних обмінів та одночасно під керівництвом двох наукових керівників – проф. Акселя Бронстерта (Потсдамський університет, Німеччина) та проф. Сергія Сніжка (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

У Відні Юлій Дідовець представив результати українсько-німецьких досліджень впливу кліматичних змін на водність річки Тетерів, виконаних із використанням чисельної моделі SWIM та GIS-технологій.