В КНУ відбувся семінар з питань міжнародної освіти

29.04.2016
27 квітня 2016 року в Актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка під патронатом Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру міжнародної освіти відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар "Актуальні питання навчання іноземців в Україні у 2016/2017 навчальному році". Семінар розпочався з привітання ректора КНУімені Тараса Шевченка Губерського Л.В. З доповідями виступили перший заступник міністра освіти і науки України Совсун І.Р., начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України Новосад Г.І., директор Департаменту вищої освіти міністерства Шаров О.І., президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Фініков Т.В., директор ДП «Український державний центр міжнародної освіти» МОН Шаповалова О.О., високопосадовці з МЗС, Державної прикордонної служби України, ДП «Інформаційно-іміджевий центр».Під час семінару були порушені актуальні питання роботи з іноземними громадянами: визнання іноземних документів про освіту, принципи і етапи процедури; виготовлення документів про вищу освіту державного зразка України; документування іноземців посвідками, оформлення віз іноземцям; питання співпраці ВНЗ із суб’єктами господарювання про надання послуг з набору іноземців як кандидатів на навчання тощо.