Нагородження переможців загальноуніверситетського конкурсу "Мій Шевченко"

29.04.2016
Урочисте нагородження переможців та лауреатів загальноуніверситетського конкурсу студентський наукових робіт та есе «Мій Шевченко» відбулося 28 квітня в Інституті філології.

Участь у конкурсі взяли студенти тих факультетів, де викладачами кафедри історії української літератури та шевченкознавства читається спецкурс «Тарас Шевченко і Київський Університет».

Із вітальним словом до молоді звернулася завідувач кафедри історії української літератури та шевченкознавства, проф. Оксана Сліпушко, асистент Анна Шаповалова та директор Всеукраїнського навчально-наукового центру шевченкознавства Ірина Приліпко.

Розпочала церемонію нагородження переможців Маргарита Федорова, студентка Інституту геології, яка прочитала вірші Тараса Шевченка.

Переможців та лауреатів конкурсу нагороджували у трьох номінаціях.

У номінації «Поезія» 1 місце посіла студентка Інституту філології Світлана Вертола, 2 місце – Ірина Складанна (факультет економіки), 3 місце – Вероніка Стасінєвич (магістранта Інституту філології).

У номінації «Наукова робота» 1 місце посіла Ірина Селедчик (Інститут філології), яка досліджувала «Живопис Тараса Шевченка в 1848-1849 роках». 2 місце за роботу «Маріологічний аспект творчості Тараса Шевченка» отримала студентка Інституту філології Ольга Щелкунова. 3 місце з роботою «Мрії Шевченка про майбутнє України» посіла Анна Дробаха, студентка історичного факультету.

У номінації «Есе» перше місце розділили: Ірина Родіна (Інститут журналістики), Діана Матвієнко (факультет кібернетики), Іван Жуковський (історичний факультет). Друге місце посіли: Марія Виноградова (економічний факультет), Анна Юрченко (історичний факультет) і Юлія Мельничук (Інститут журналістики). І третє місце у номінації «Есе» отримали: Лілія Луценко (економічний факультет), Валерія Антонюк (Інститут журналістики) й Анастасія Григор’єва (Інститут філології).

Усіх учасників нагороджено дипломом лауреата. Приємно, що молодь із різних факультетів та Інститутів Університету залюбки взяла участь у конкурсі.

Дякуємо за наукові і поетичні роботи! Бажаємо подальшого зацікавлення і розробки обраних тем.
Каріна Дорошенко
Фото – Валерій Попов