Бережи природу – допоможи іншому

28.04.2016
Акція зі збору пластикових кришечок активно підтримується нашим університетом. Нещодавно Відділ по роботі зі студентами передав волонтерам КНУ два мішки кольорового пластику.

Зібрані кришечки відправлять на переробку в сировину – гранули. Отримані з продажу гранул кошти перераховуються на протези для бійців АТО.

Таким чином, акція вирішує дві проблеми водночас – екологічну і соціальну. Її вже підтримали Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство культури, Міністерство молоді та спорту, бізнес та багато волонтерських і громадських організацій.

Приєднатися до акції може будь-хто, адже в кожному навчальному корпусі та гуртожитках студмістечка Університету встановили спеціальні контейнери для збору пластикових кришечок.

Кожна кришечка, яку Ви залишили в контейнері, допоможе пораненим бійцям повернутися до нормального життя!
Відділ по роботі зі студентами
Тел. 239-33-32, к.221
Червоний корпус