Спартакіада з танцювальної та спортивної аеробіки у КНУ

27.04.2016
Спартакіада з танцювальної та спортивної аеробіки серед студентів Університету відбулася 26 квітня у спорткомплексі КНУ.

У фінальній частині змагань із танцювальної аеробіки свої композиції представили 13 команд.

Найкращі результати:
1 група:
І місце – Ін-т міжнародних відносин, ІІ місце – Ін-т філології, ІІІ місце – географічний ф-т.
2 група:
І місце – ННЦ «Інститут біології», ІІ місце – хімічний ф-т, ІІІ місце – Ін-т високих технологій.
3 група:
І місце – Ін-т журналістики, ІІ місце – ф-т інформаційних технологій, ІІІ місце – ф-т соціології.

12 учасників представляли свої факультети та інститути в змаганнях зі спортивної аеробіки. Найбільш вдало виступили:

1 група:
І місце – ф-т кібернетики, ІІ місце – ін-т міжнародних відносин, ІІІ місце – юридичний ф-т.
2 група:
І місце – Ін-т високих технологій, ІІ місце – ННЦ «Інститут біології», ІІІ місце – фізичний ф-т.
3 група:
І місце – Ін-т журналістики, ІІ місце – ф-т психології, ІІІ місце – ф-т інформаційних технологій.

Головний суддя змагань із танцювальної аеробіки – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Олена Онищенко.

Головний суддя змагань зі спортивної аеробіки – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Віталій Веред.

Вражаючі показові виступи продемонстрували вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №4, здивувавши всіх своїми досягненнями зі спортивної акробатики, та вихованці Вишгородського спортивного клубу.

Дякуємо усім учасникам та гостям змагань.

Кафедра фізичного виховання та спорту
Навчально-спортивного комплексу КНУ