День пам’яті геноциду вірмен

27.04.2016
25 квітня в Університеті відбувся інформаційний захід, присвячений Дню пам’яті геноциду вірмен, в ході якого обговорили проблему геноциду зі студентами та переглянули документальний ролик.

На зустрічі були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Андранік Єнокович Манукян, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петро Бех, проректор з науково-педагогічної роботи (виховна робота) В’ячеслав Шамрай, студенти юридичного факультету.

Виступаючі говорили про те, що немає нічого ціннішого за людську гідність та життя! Тож головне, прагнучи світлого майбутнього, не повторювати помилок минулого.

Ініціатором та модератором заходу був студент юридичного факультету Мушег Циронян.