Подяка від "Товариства дослідників України"

25.04.2016
Громадська організація "Товариство дослідників України" висловлює подяку за допомогу в проведенні курсу публічних лекцій "Студентська молодь як рушій реформ українського суспільства", які були організовані для студентів історичного та юридичного факультетів.

"Зараз наша держава переживає час змін та реформ, головною рушійною силою яких повинні стати молоді українці - юристи, історики, журналісти, економісти, дипломати та управлінці. Ваш університет, як флагман української вищої освіти, навчає та готує кращих студентів, які вже є рушіями реформ українського суспільства," – говориться в листі.

Окрему подяку за допомогу в організації курсу лекцій ГО "Товариство дослідників України" висловлює проректору з науково-педагогічної роботи Володимиру Бугрову, декану юридичного факультету Івану Гриценку, професору Оксані Васильченко, Центру працевлаштування студентів та випускників, Студентському парламенту історичного факультету.