Відбулося засідання Вченої ради КНУ

25.04.2016
На позачерговому засіданні Вченої ради 25 квітня 2016 року було обговорено і затверджено Порядок конкурсного відбору на вакантні посади науково-педагогічних працівників у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. З доповіддю у цьому питанні виступив голова Постійної (правничої) комісії Вченої ради Іван Гриценко.

Вчена рада також підтримала пропозицію Постійної комісії з питань організації навчального процесу щодо підтримки подання факультету інформаційних технологій про перейменування кафедри програмування та комп’ютерної техніки на кафедру програмних систем і технологій.

На засіданні також було одноголосно прийнято рішення про присвоєння Відзнаки Вченої ради КНУ імені Тараса Шевченка доктору економічних наук, професору О. І. Шниркову. .