«Міст китайської мови»

25.04.2016
27 квітня об 11 годині Інститут Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить конкурс «Міст китайської мови» серед учнів середньої школи у Київській гімназії східних мов №1.

Київська гімназія східних мов №1 - унікальний, єдиний в Україні державний заклад з багатолітньою історією, сходознавчими традиціями та авторськими методиками вивчення східних мов. Сьогодні в гімназії східних мов №1 поглиблено вивчають китайську, японську, арабську, перську, гінді, турецьку, корейську та в’єтнамську мови. Китайська мова вивчається у гімназії з 1956 року, на даний момент її вивчають 610 учнів гімназії.

«Міст китайської мови» - міжнародне змагання з китайської мови серед учнів середньої школи, головним організатором якого в рамках міжнародного конкурсу з китайської мови виступає Ханьбань (Державна канцелярія з поширення китайської мови за кордоном).

За останні декілька років цей конкурс зазнав стрімкого зростання й поширення. В усьому світі вже в понад 80 країнах, 110 осередках проводиться відбірковий тур з китайської мови серед учнів середньої школи. Протягом 5-10 років в осередках з проведення відбіркових турів обираються найкращі учні, які демонструють свої результати й досягнення, після чого вони прямують до Китаю, щоб взяти участь у півфіналі та фіналі.

Почесними гостями запрошені:

Чжан Сіюнь - Надзвичайний та повноважний посол Китайської народної республіки
Чжен Вей - Радник з політичних питань посольства Китайської народної республіки
Ван Цзіньго - Начальник відділу освіти посольства Китайської народної республіки
Чжан Єньбо - Начальник відділу культури посольства Китайської народної республіки
Лю Вей - Начальник політичного відділу посольства Китайської народної республіки
Чжан Чженьго - Начальник консульського відділу посольства Китайської народної республіки
Чен Хуейчен - Головний представник Пекінської Авіапромислової Інвестиційної Компанії «Тянь Цзяо»
Фен Хунмей - Генеральний директор Пекінської Авіапромислової Інвестиційної Компанії «Тянь Цзяо»
Чень Цзюньфен - Головний кореспондент київського філіалу китайського інформаційного агентства «Сіньхуа»
Ши Тєньхао - київський кореспондент китайської газети «Фачжижибао» («Закон»)
Лю Цзін - київський кореспондент центрального китайського телебачення
Святошинська районна державна адміністрація в місті Києві
Київська міська державна адміністрація
Міністерство науки та спорту України.