Студенти КНУ – призери олімпіади з інтелектуальної власності

25.04.2016
21-22 квітня студенти юридичного факультету КНУ взяли участь в ІІ-му етапі Всеукраїнської олімпіади з інтелектуальної власності 2015-2016 навчального року, що відбулася в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».

Студенти-юристи: Андрій Матат, Максим Сарнацький і Мушег Циронян гідно представили нашу альма-матер та стали призерами Всеукраїнської студентської олімпіади з інтелектуальної власності.

За словами переможців, олімпіада проводилася у два тури – теоретичного та практичного. Завдання було складено за основними темами інтелектуальної власності: право інтелектуальної власності (ІВ); маркетинг ІВ; економіка та управління ІВ, міжнародні відносини у сфері ІВ.