Студенти Інституту філології КНУ стали лауреатами літературної премії

22.04.2016
Нагородження лауреатів літературного конкурсу, організованого видавництвом "Смолоскип", проходило 21 квітня на Книжковому Арсеналі. Цього року у складі журі були: Людмила Таран, Ростислав Семків та Олег Коцарев.

Надіслані на конкурс рукописи розподілялися між трьома номінаціями: "Поезія", "Проза", "Дитяча література".

Студентка спеціальності "Літературна творчість, українська мова та література" Олена Бодасюк отримала ІІІ премію в номінації "Поезія", а Дарина Гладун (теж із "літературної творчості") стала володаркою ІІ премії у "Поезії" за збірку "Спершу було дерево", яку буде видано за умовами конкурсу рукописів.

Слід відзначити і випускників Інституту філології Університету, які також отримали премії конкурсу. У номінації "Проза" ІІІ премію отримала Марина Єщенко, IV премію у "Поезії" отримали Єлизавета Жарікова та Ігор Астапенко, а окрема відзнака журі дісталася випускнику полоністики Андрію Піскуну (псевдонім – Богуслав Поляк).

Вітаємо переможців!
Каріна Дорошенко