Презентації посольства США в Україні та мережі EducationUSA Україна: все про академічні та професійні обміни від уряду США

22.04.2016
Хочете навчатися у США, але бракує знань щодо можливостей вступу в американські виші та фінансування своєї освіти? Не знаєте, як обрати коледж або університет з-понад 4000 вишів США? Вас цікавлять освітні можливості, програми академічних та професійних обмінів, які надає Посольство США в Україні?

Відділ академічної мобільності КНУ запрошує 28 квітня в ауд. 329 Головного навчального корпусу Університету на презентацію Відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні та мережі EducationUSA Україна.

План заходу:
17:00-18:00 – «Програми академічних та професійних обмінів, які фінансуються урядом США»;
18:00-19:00 – «Успішний шлях до навчання в американських університетах».

Спікери:
Кетрін Хеллок, заступник аташе з питань освіти та культури Посольства США в Україні;
Вікторія Михайленко, помічник аташе з питань освіти та культури Посольства США в Україні;
Наталія Еттен, старший радник з питань вищої освіти в США, EducationUSA Україна.
.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Відділ академічної мобільності, +38 (044) 239-32-85,
Данильченко Оксана Юріївна, організатор, модератор заходу, e-mail:danylchenko@univ.net.ua;
Ковальчук Оксана Сергіївна, організатор, e-mail:mobility_office@univ.net.uа;
Андрєєва Катерина, організатор, e-mail:andreeva.katerina26@gmail.com.
Відділ академічної мобільності КНУ