Змагання виграють найкращі

21.04.2016
Змагання з шахів серед студентів ВНЗ Голосіївського району м. Києва проходили на базі Міжрегіональної Академії управління персоналом 19 квітня. П'ять команд змагалися за перемогу у п'яти турах.

Команда КНУ імені Тараса Шевченка вкотре довела свою перевагу над суперниками і посіла І місце. ІІ місце за командою НУБІПУ, ІІІ місце – за НУХТ.

Склад нашої збірної: Ірина Петрова (мех.-мат), Віктор Скляров, Юлія Осьмак (Ін-т високих технологій), Олексій Бохан (юридичний ф-т), Володимир Слободенюк (економічний ф-т). Керівник команди – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Світлана Ковальчук.

Переможці були нагороджені кубком, медалями та грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної державної адміністрації в місті Києві.

Вітаємо нашу команду та бажаємо нових перемог!
Кафедра фізичного виховання та спорту
Навчально-спортивного комплексу КНУ