Урочистості на засіданні Вченої ради Інституту філології

21.04.2016
На засіданні Вченої ради Інституту філології 19 квітня, окрім обговорення низки важливих питань – звіту ректора за 2015 рік, звіту про роботу кафедри англійської філології, – відбулося урочисте нагородження професора Оксани Сліпушко і професора Лариси Зязюн Орденом святої великомучениці Варвари.

Також вручено подяки за підтримку учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі «Слов’янські мови і літератури» таким викладачам Інституту філології: проф. Наталії Слухай, доц. Олександру Скопненку, доц. Олені Чмир, асис. Лесі Стеблині. А за перемогу у цьому конкурсі нагороджено студентку Катерину Качановецьку.

На завершення засідання було зачитано лист від Надії Савченко, який вона надіслала студентам Інституту філології з подякою за підтримку і вірою у перемогу над ворогом.
Каріна Дорошенко
Фото – Валерій Попов