Візьми з собою резюме – реалізуй свій шанс

21.04.2016
Саме під таким гаслом 20-21 квітня проходить загальноуніверситетський захід «Дні кар’єри 2016», головним організатором якого є сектор працевлаштування університету.

«Дні кар’єри 2016» - це чудовий проект, що надає можливість студентам напряму поспілкуватися з роботодавцями, відвідати цікаві майстер-класи, презентації відомих компаній, а головне – знайти омріяну роботу!

Завдяки тісній співпраці сектора працевлаштування з економічним факультетом та факультетом кібернетики, цього року студенти мали можливість вийти на зв'язок із понад 50 провідними компаніями Україні. Зокрема мова йде про Sumsung, NIKO, Deloitte, Procter & Gamble, Nestle , GfK , 1С, Luxoft, ПриватБанк та інші.

Дякуємо за активну участь у проекті проректору Бугрову В.А., деканам Базилевичу В.Д., Анісімову А.В., викладачам Анісімовій Л.А, Шевченку В.П, та студентському парламенту економічного факультету.

Спільними зусиллями ми зможемо зробити наш університет ще кращим, а навчання результативнішим.