Дні науки філософського факультету КНУ присвячені Арістотелю

20.04.2016
У рамках Днів науки філософського факультету Університету 21 квітня о 10:00 у 202 ауд. Червоного корпусу розпочнуться політологічні читання «Ціннісний вимір політичного вчення Арістотеля». Захід покликаний проаналізувати різнобічні аспекти арістотелізму. Модерувати читання буде професор Федір Кирилюк.

Політологічні читання передбачають презентацію монографії студента 4 курсу відділення політології філософського факультету Віктора Мельника «Нариси з теорії соціокультурної антропології». Книга висвітлює основні напрямки наукового розвитку антропології в історико-філософському контексті. Основний акцент монографії – політична антропологія – стане предметом дискусії в рамках презентації.

Академік Л. Губерський, професор Ф. Кирилюк та студент Університету В. Мельник запрошені на Світовий Конгрес Філософії на тему «Філософія Арістотеля», що пройде 10 – 15 липня 2016 року в Афінах.

Нагадаємо, що, за рішенням ЮНЕСКО, 2016 оголошено Роком Арістотеля – великий мислитель народився 2400 років тому.