Відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Логіка та багаторівнева система освіти: методологія і методика викладання”

12.05.2006
ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Логіка та багаторівнева система освіти: методологія і методика викладання” відбулась 11-12 травня 2006 року на філософському факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Відкрив конференцію декан філософського факультету, доктор філософських наук, професор Анатолій Конверський. Він привітав всіх учасників, побажав успішної роботи і висловив свої сподівання, що ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Логіка та багаторівнева система освіти: методологія і методика викладання” стане вагомим кроком у розвитку логіки як науки.

Після пленарного засідання робота конференції продовжилась в чотирьох секціях:
Методологічні проблеми викладання логіки;
Загальні питання методики викладання логіки;
Методика профільного викладання логіки;
Методологія і методика викладання дисциплін логічного циклу.