В Інституті філології пройшли олімпіади з перекладу та німецької мови

20.04.2016
13-14 квітня в Інституті філології проходили Всеукраїнські студентські олімпіади з трьох спеціальностей. У «перекладі з арабської мови» змагалися представники 6 навчальних закладів України: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний лінгвістичний університет, Національна академія Служби безпеки України, Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна. Усього 21 студент.

В олімпіаді зі спеціальності «Переклад» (перська мова) взяв участь 21 учасник. Це були студенти Київського національного лінгвістичного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Університету "Україна", КНУ імені Тараса Шевченка. І в олімпіаді з «німецької мови та літератури» взяли участь 30 учасників із 27 вишів України.
За результатами журі переможцями у Другому етапі олімпіади стали:

Спеціальність "Переклад" (арабська мова):

1 місце – Юлія Коваль, КНУ імені Тараса Шевченка.
2 місце – Ольга Андрійчук, КНУ імені Тараса Шевченка.
3 місце – Єлизавета Макарова, Національна академія СБУ.
4 місце – Наталія Третяк, Київський національний лінгвістичний університет.
5 місце – Євгенія Стародуб, Львівський національний університет імені Івана Франка.
6 місце – Моріс Куріє, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна.

Спеціальність «Переклад» (перська мова):

1 місце – Світлана Сопільняк (КНУ імені Тараса Шевченка).
2 місце – Антон Тугай (КНУ імені Тараса Шевченка ).
3 місце - Трофімчук А. Ю. – (Університет "Україна") та Катерина Дросенко (КНУ імені Тараса Шевченка).
Спеціальність «Німецька мова і література»:
1 місце - Ольга Золотаренко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).
2 місце - Ольга Демчук (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича).
3 місце - Алла Мажарова (Одеський національний університет імені І.І. Мечникова).
Вітаємо переможців! Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Прес-центр Інституту філології