Підсумки ІI Всеукраїнського конкурсу есе англійською мовою з економіки серед учнів середніх навчальних закладів

20.04.2016
У День відкритих дверей на економічному факультеті Університету, 16 квітня, було оголошено підсумки ІI Всеукраїнського конкурсу есе англійською мовою з економіки серед учнів середніх навчальних закладів.

Оргкомітет конкурсу, до складу якого ввійшли викладачі кафедри іноземних мов економічного факультету, отримав письмові роботи від школярів Києва, Харкова, Миколаєва, Чернігова, Житомира, Сум, Бердянська, Тернополя, Хмельницького та Хмельницької область. Учасники інтелектуальних змагань продемонстрували гарний рівень знань англійської мови і запропонували досить оригінальні ідеї щодо сталого розвитку економіки України.

Голова оргкомітету, декан економічного факультету Віктор Базилевич, вручив переможцям грамоти та пам'ятні подарунки.

Перше місце посіла Поліна Войтенко – учениця Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 22 із поглибленим вивченням англійської мови.

Друге місце виборов Олексій Зенякін – учень Харківського ліцею № 141.

Третє місце розділили представники Києва: Стефанія Парубець – учениця Навчально-виховного комплексу № 209 «Сузір'я» та Андрій Антонов – учень Спеціалізованої школи № 277 із поглибленим вивченням англійської мови.

Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро вітає переможців і учасників інтелектуальних змагань з англійської мови й економіки та бажає юним економістам нових творчих здобутків.
Марина Антонова,
доцент кафедри іноземних мов