Міжнародний круглий стіл «Сталий розвиток сільського туризму»

19.04.2016
18-19 квітня на географічному факультеті відбувся Міжнародний круглий стіл «Сталий розвиток сільського туризму».

Професор Джуан Сарменто (Університет Мінью – один з найвідоміших університетів Північної Португалії) представив наукову доповідь на цю тему.

Відбулася презентація системи міжнародної сертифікації GoToCarpathia – шанс для промоції регіональних продуктів сільського туризму Українських Карпат (Богуслав Пизоха – президент Бєщадської Фундації (м. Устрики Дольні, Польща), Павло Горішевський – голова правління Івано-Франківської обласної організації сприяння розвитку сільського зеленого туризму (Україна).

У науковій дискусії взяли участь: професорсько–викладацький склад КНУ імені Тараса Шевченка, Національного авіаційного університету, Київського національного університету культури і мистецтв, Національного університету харчових технологій, Львівського національного університету імені Івана Франка, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Уманського національного університету садівництва.

19 квітня було проведено виїзне засідання на тему: «Використання нетрадиційних джерел енергії як запоруки сталого розвитку сільського зеленого туризму» під головуванням професора Джуана Сарменто на базі сільської садиби «Ластівка» у місті Радомишль Житомирської області.