Лекція провідного експерта фінансового ринку Німеччини Мартіна Баллєєра у КНУ

19.04.2016
Провідний експерт фінансового ринку Німеччини, професор, доктор Мартін Баллєєр 18 квітня виступив із публічною лекцією на механіко-математичному факультеті Університету. Лекція на тему: «Моделювання у страхуванні та фінансах» викликала зацікавлення як у ініціативної молоді факультету, так і у викладацького складу.

Доктор Баллєєр – відомий міжнародний експерт страхового ринку, екс-член консультаційної ради BaFin, член президії Німецької асоціації страховиків GDV, президент Німецького товариства актуаріїв, засновник Європейської актуарної академії, топ-менеджер великої німецької страхової компанії.

Лекцію організовано за ініціативи Товариства актуаріїв України, Ради молодих вчених КНУ імені Тараса Шевченка та кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики механіко-математичного факультету Університету.