Підсумки щорічних змагань із плавання серед збірних команд професорсько-викладацького складу

16.04.2016
КНУ імені Тараса Шевченка 15 квітня гостинно приймав щорічні змагання з плавання серед збірних команд професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів Голосіївського району м. Києва. На блакитні доріжки вийшли 80 викладачів, які представляли чотири виші: КНУ імені Тараса Шевченка, НУБІПУ, НУХТ і КМУ УАНМ.

За результатами змагань найкращі результати показали викладачі нашого Alma Mater. На другу сходинку п'єдесталу піднялися представники НУБІПУ. Бронза дісталася команді НУХТ. Четверте місце посіли викладачі КМУ УАНМ.

Також у цей день відбулися змагання з плавання серед професорсько-викладацького складу Університету у рамках змагань «Бадьорість та здоров'я» і «Спорт для всіх». На старт вийшли представники 19 команд.

На дистанції 50м вільним стилем серед представниць прекрасної статі (різних вікових категорій) кращими були: Інна Глушенко (кафедра фізичного виховання та спорту (кфв)); Анна Верьовкіна (мех.-мат); Ольга Хиля (хімічний ф-т). У чоловіків на цій дистанції кращими у своїх вікових категоріях стали: Василь Яроцький (фізичний ф-т); Микола Жилєнко (ф-т психології); Сергій Фесенко (ВІКНУ); Олександр Борисейко (мех.-мат); Костянтин Ужвенко (кфв).

50м брасом швидше подолали: Надія Хмелюк (мех.-мат); Інна Глушенко (кфв); Анна Верьовкіна (мех.-мат). Серед чоловіків на цій дистанції відзначились: Михайло Моклячук (мех.-мат); Олег Казанцев (ВІКНУ); Георгій Дубровінський (ф-т психології); Вадим Ковальчук (кфв) та Михайло Висоцький (ФРЕКС).

Кролем на спині 50м першими подолали: Тетяна Бондаренко (фізичний ф-т); Галина Красовська (кфв) та Юлія Тюріна (ВІКНУ). Серед представників сильної статі переможцями стали: Вадим Алєксєєнко (ННЦ «Ін-т біології»); Костянтин Ужвенко (кфв) та Олексій Сищук (Ін-т журналістики).

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Володимир Насонов (кафедра фізичного виховання та спорту).

На святі були присутні проректор з науково-педагогічної роботи КНУ імені Тараса Шевченка В'ячеслав Шамрай, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу університету, дворазова олімпійська чемпіонка Тетяна Кочергіна і представник Голосіївської РДА м.Києва Олександр Музика.

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Вітаємо всіх учасників змагань! Дякуємо за активну участь, бажаємо нових перемог та міцного здоров'я!

Кафедра фізичного виховання
та спорту Навчально-спортивного комплексу КНУ