Завершився ІІ етап олімпіади «Теоретична та прикладна психологія»

18.04.2016
13-15 квітня 2016 року на базі факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська студентська Олімпіада зі спеціальності "Теоретична та прикладна психологія". Факультет проводить цей захід четвертий рік поспіль.

Цього року в Олімпіаді взяли участь 62 студенти, які представляли 38 вищих навчальних закладів України.
Олімпіада проводилася у три тури: теоретичний, прикладний та проектний, де учасники змогли повною мірою виявити якість та глибину теоретичних знань і готовність застосовувати їх у психологічній практиці.

Завдяки злагодженій роботі 24 членів журі – провідних психологів України та викладачів психології, які представляли 13 вітчизняних вишів, визначено переможців цього предметного змагання.

Диплом І ступеня:

Тетяна Лимар (Київський університет імені Бориса Грінченка).

Диплом ІІ ступеня:

Оксана Пятник (Запорізький національний університет);
Оксана Вернидуб (Національний авіаційний університет);
Ольга Тодорюк (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);
Марина Костюкова (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна);
Юлія Ліпяніна (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка).

Також учасники Олімпіади отримали спеціальні грамоти Оргкомітету
у різних номінаціях.

За високий рівень теоретичних знань були відзначені:
Дарина Кашпур (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);
Олена Рябініна (Донецький національний університет);
Анастасія Сердюкова (Київський національний лінгвістичний університет);
Сергій Ярош (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова).

За найкращу наукову роботу були відзначені:
Ольга Дерейко (Національний університет «Острозька академія»);
Анна Закусіло (Національний університет «Острозька академія»);
Катерина Красильна (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка);
Андрій Троценко (Житомирський державний університет імені Івана Франка).

У номінації «За найкращий науково-дослідницький проект (прикладний тур)» перемогли:

Анастасія Зуєва (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»);
Марина Кирилюк (Київський національний лінгвістичний університет);
Наталія Козюра (Запорізький національний університет);
Вікторія Луковець (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка);
Ксенія Семеніхіна (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна);
Максим Сусленко (Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського).
У номінації «За найкращу презентацію наукової роботи» були відзначені:
Олена Гергало (Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського);
Лада Мазай (Вінницький державний педагогічний університет імені М. М. Коцюбинського);
Ірина Фурта (Одеський національний університет імені І. І. Мечникова).

Факультет психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро вітає студентку 3 курсу Ольгу Тодорюк, яка виборола ІІ місце у загальному конкурсі, отримавши найвищі бали в теоретичному турі та представивши оригінальну наукову роботу (науковий керівник к.психол.н. Козицька І. В.).

У топ-10 увійшла й інша учасниця від нашого факультету, Голова НТСА факультету психології, студентка 4 курсу Дарина Кашпур, яка продемонструвала прекрасні теоретичні знання (2-ий результат) та практичні навички їх використання при виконанні творчого прикладного завдання, а також представила цікаву наукову роботу, виконану під керівництвом к.психол.н. Погорільської Н. І.

Переможці та учасники Олімпіади висловили вдячність Оргкомітету та журі за високий рівень її проведення, творчий характер завдань, об’єктивність та прозорість в оцінюванні робіт учасників Олімпіади, а також подякували Студпарламенту факультету психології за організацію спільних студентських заходів та екскурсії Києвом.