Змагання з настільного тенісу серед професорсько-викладацького складу КНУ

18.04.2016
У спорткомплексі Університету 14 квітня відбулися змагання з настільного тенісу в рамках Спартакіади «Спорт для всіх» серед професорсько-викладацького складу.

У змаганнях серед жінок перемогу святкувала Валентина Осокіна (економічний ф-т), другою стала Наталія Богданова, третє місце посіла Лариса Духнова (обидві – каф. фіз. вих.).

Цікавими виявились змагання серед чоловіків, переможцем яких став Віктор Журавльов, друге місце посів Ігор Васильєв (обидва – мех.-мат), третім став Анатолій Ракевич (начальник служби експлуатації спорткомплексу). Головний суддя змагань із настільного тенісу – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Олена Мороз.

Такі змагання дають можливість викладачам проявити свої спортивні навички, отримати насолоду від спортивного протистояння, відчути смак перемоги. Тож, бажаємо всім учасникам нових досягнень і запрошуємо на змагання наступного року!

Кафедра фізичного виховання та спорту
Навчально-спортивного комплексу КНУ