"Дні кар’єри у КНУ - 2016"

18.04.2016
Сектор працевлаштування студентів та аспірантів Науково-методичного центру організації навчального процесу Університету з 20 по 21 квітня 2016 року проводить цикл заходів, присвячених сприянню працевлаштування студентів і випускників університету «Дні кар'єри у КНУ - 2016».

Метою проекту є допомога студентам старших курсів і випускникам у пошуку престижної висококваліфікованої роботи. Планується проведення освітніх лекцій, семінарів, анкетування і тренінгів із підбору кадрів, а також встановлення контактів студентів та випускників із провідними компаніями України.

Компанії-роботодавці матимуть можливість знайти молодих перспективних працівників із числа студентів, випускників та аспірантів провідного вищого навчального закладу України, сформувати кадровий резерв.

Вхід для студентів, випускників і аспірантів Університету та інших вищих навчальних закладів вільний. Участь компаній та організацій у заході є безкоштовною.