Новини більярду КНУ

18.04.2016
Чемпіонат Асоціації науково-педагогічних працівників Університету з більярду «Комбінована піраміда» відбувся 17 квітня 2016 року.

В особистому заліку переміг А. Голік (факультет кібернетики), друге місце – Р. Гавриленко (ректорат) і третє місце О. Безносюк (Військовий інститут).

26 червня в Більярдному клубі «ПРОМЕНАДА» вчетверте відбудеться відкритий КУБОК ФІЛОСОФІВ, головний суддя змагань – декан філософського факультету А. Конверський.

Також повідомляємо, що 30 березня 2016 р. відбулося Засідання Президії «Федерація спортивного більярду України», на якому було призначено Директора ФСБУ з розвитку більярдного спорту (Пул, Снукер, Піраміда) у Вищих навчальних закладах України. Ним став представник Університету професор О. Безносюка.

П. Дзюба, суддя змагань,
кандидат економічних наук,