Запрошуємо на Тиждень факультету психології Університету!

16.04.2016
У період яскравого весняного сонця і такого очікуваного всіма нами тепла студенти факультету психології вирішили створити для себе, викладачів та гостей більше радості й веселощів.

З 18 по 22 квітня відбудеться Тиждень факультету психології, повний цікавих і барвистих заходів. Абітурієнтів, батьків, друзів – усіх запрошено на цю неординарну подію.

18.04 о 14:00 – Відкриття Тижня факультету психології
(хол корпусу загальноуніверситетських кафедр КНУ імені Тараса Шевченка за адресою просп. Академіка Глушкова, 2а).

19.04 з 12:00 до 16:00 – Весняний благодійний ярмарок. Скуштуйте різних смаколиків або придбайте ексклюзивні хенд-мейд речі та допоможіть тим самим дітям дитбудинків Білої церкви. Всі вторговані кошти підуть на медикаменти й засоби особистої гігієни дітям Білоцерківського дитячого будинку-інтернату для хлопчиків із фізичними вадами та психічними відхиленнями і Білоцерківському дитячому будинку "Малятко"

20.04 о 19:20 – Гра-вікторина між викладачами і студентами факультету психології. Гарантуємо: буде цікаво й весело
(аудиторія 102 корпусу загальноуніверситетських кафедр КНУ імені Тараса Шевченка).

21.04 о 12:00 – Квест для студентів факультету психології

(біля біологічного корпусу, вул. Академіка Глушкова, 2).

22. 04 Концерт та підбиття підсумків ярмарку та конкурсів. Яскраві номери завершать тиждень та поставлять крапку у нашому колоритному святі
(Інститут післядипломної освіти, вул. Васильківська, 36).
.