Урочисте закриття ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія»

16.04.2016
На економічному факультеті Університету 15 квітня відбулася важлива академічна подія – урочисте нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

Цього року в Олімпіаді взяли участь 59 учасників, які є представниками 34 вищих навчальних закладів України з 15 областей та міста Києва.

Олімпіада проводилася у два етапи, перший з яких передбачав виконання тестового та письмового завдання розрахункового характеру, другий – вирішення комплексного творчого ситуаційного завдання.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» переможцями стали:

Диплом І ступеня:
Валерія Яценко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

Диплом ІІ ступеня:
Остап Саловський (Львівський національний університет імені Івана Франка
Ірина Тютюнник (Полтавська державна аграрна академія)

Диплом ІІІ ступеня:
Олена Олійник (Чорноморський державний університет імені Петра Могили)
Іванна Конюх (Східноєвропейський національний університет імені Юрія Кондратюка)
Анна Свічкар (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна)

Також учасники змагань отримали спеціальні грамоти Оргкомітету:

Грамоти за IV місце:
Всеволод Мамона (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
Майя Бочарова (Одеський національний економічний університет)
Євген Мороз (Київський національний економічний університет)
Іванна Цимбалюк (Тернопільський національний економічний університет)
Яна Шкваровська (Київський національний торговельно-економічний університет)

Грамоти за V місце:
Ігор Малий (Чорноморський державний університет імені Петра Могили)
Ірина Федорюк (Тернопільський національний економічний університет)
Анна Романовська (Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова)
Тарас Малишівський (ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»)
Ксенія Новак (Сумський державний університет)

У номінаціїї «За високий рівень володіння сучасними методами економічних досліджень» були відзначені:
Дмитро Коцаб’юк (Київський національний торговельно-економічний університет)
Людмила Смоланова (Донецький національний технічний університет)
Оксана Танчин (Львівський національний аграрний університет)
Кирило Єременко (Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Туган-Барановського)

У номінації «За оригінальний підхід до виконання письмового завдання творчого характеру» були відзначені:
Ірина Лях (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)
Олександр Івасюк (Національний університет державної податкової служби України)
Богдана Макарчук (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)
Марія Шипілова (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна)

Під час урочистого закриття Олімпіади переможців привітав заступник голови Оргкомітету, декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Віктор Базилевич.

Переможці та учасники олімпіади висловили вдячність оргкомітету та журі за високий рівень проведення, творчий характер завдань, об’єктивність та прозорість в оцінюванні робіт учасників Олімпіади.