Засідання Вченої ради КНУ

13.04.2016
13 квітня відбулося позачергове засідання Вченої ради КНУ. Першим у порядку денному було розглянуте кадрове питання. Проректор з наукової роботи Віктор Мартинюк доповів про заміщення вакантних посад наукових працівників в КНУ імені Тараса Шевченка. Було проголосовано Рішення конкурсної комісії щодо затвердження наукових працівників на вакантні посади. Вченою радою КНУ на посади наукових працівників рекомендовано до зарахування 456 осіб.
Вченою радою КНУ було також затверджено Положення про порядок присвоєння вчених звань професора, доцента, старшого дослідника в КНУ імені Тараса Шевченка. Попередньо Положення було проаналізоване Постійною правничою комісією Вченої ради університету. Про висновки зроблені нею доповів голова комісії Іван Гриценко.