Подяка від Міністерства оборони України

13.04.2016
На ім'я ректора Університету Леоніда Губерського надійшов лист подяки за внесок у виховання тепер уже колишнього студента Інституту міжнародних відносин та Військового інституту Університету Олександра Сосовського, «який чесно та сумлінно виконує свій військовий обов'язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України».

За особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Указом Президента від 4 лютого 2016 року Олександр нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та почесним нагрудним значком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За досягнення у військовій службі» ІІ ступеня.

«Віримо, що Ваш навчальний заклад і надалі виховуватиме та випускатиме справжніж професіоналів – вірних захисників українського народу», – говориться у листі подяки.