Зустріч із директором департаменту біохімічних журналів Elsevier Бартоломеєм Вацеком

13.04.2016
У рамках одноденного візиту до України Університет відвідав директор департаменту біохімічних журналів Elsevier Бартоломей Вацек (Bartholomew Wacek, Publishing Director, Biochemistry; USA).

У Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича він провів семінар на тему «How to get published: Preparing your manuscript for publication in international academic journal» та зустрівся з керівництвом Університету.

Під час зустрічі з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) Петром Бехом, проректором з наукової роботи Віктором Мартинюком та директором бібліотеки Олегом Сербіним було обговорено низку важливих і стратегічних питань щодо оптимізації шляхів долучення університетського потенціалу до міжнародної наукової спільноти, домовлено про проведення низки спільних заходів у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича та окреслено подальші напрямки співпраці між компанією Elsevier та Університетом.