Подяка від Національного антидопінгового центру

12.04.2016
Національний антидопінговий центр висловлює щиру подяку ректору та колективу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за високий рівень підготовки магістрів хімії.

"Щороку колектив Лабораторії антидопінгового контролю Національного антидопінгового центру поповнюється висококваліфікованими випускниками хімічного факультету Університету. Високий рівень фундаментальних знань випускників у поєднанні з практичними навичками, які вони набули під час лабораторних занять із застосуванням найсучаснішого обладнання, дає їм можливість швидко адаптуватися в умовах, організованих на рівні світових стандартів контрольно-аналітичних і науково-дослідних лабораторій", – говориться у листі-подяці.