Відбулося засідання ректорату КНУ

11.04.2016
11 квітня відбулося засідання ректорату КНУ імені Тараса Шевченка. В порядку денному розглядалися питання:
1. Положення про присвоєння вчених звань. Доповідач Гриценко І. С.
2. Про конкурсне обрання науково-педагогічних працівників. Доповідач Саленко І.В.

Обидва питання порядку денного викликали жваве фахове обговорення. Постійною Правничою комісією Вченої ради були враховані всі пропозиції інститутів та факультетів, подані до проекту Положення про порядок присвоєння вчених звань доцента, професора, старшого дослідника Вченою радою КНУ імені Тараса Шевченка. Ректорат прийняв рішення взяти проект за основу і внести його на затвердження Вченої ради КНУ. Щоправда до її засідання ще можна вносити конструктивні пропозиції та доповнення.

З другого питання порядку денного, що теж викликало активне обговорення і навіть дебати з деяких позицій, було прийнято рішення про заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників університету виключно на конкурсній основі та шляхом укладання контрактів. Ректорат прийняв і пропозицію ректора. Леонід Васильович Губерський запропонував всім членам ректорату, Постійній правничій комісії ВР у тижневий термін ще раз детально вивчити відповідні документи, проаналізувати їх і згідноз законодавством прийняти консолідоване рішення. Правила Положення повинні бути зрозумілими, єдиними для всіх, щоб ними можна було легко і правильно користуватися в роботі.