Круглий стіл «Європейська інтеграція українського бізнес-права»

11.04.2016
8 квітня 2016 року на юридичному факультеті КНУ імені Тараса відбувся круглий стіл «Європейська інтеграція українського бізнес-права», що об’єднав вітчизняних та іноземних фахівців у цій сфері.

Основною темою дискусії круглого столу, що певним чином знайшла відображення в усіх презентаціях спікерів, стала імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, зокрема, в контексті результатів референдуму у Нідерландах.

Всі презентації спікерів стосувалися важливих питань подальшого розвитку сучасного бізнес-права в Україні, в тому числі застосування органами державної влади в Україні Угоди про асоціації між Україною та ЄС, дерегуляції бізнес-права, невиконання грошових зобов’язань, а також основних пріоритетів розвитку законодавства для учасників ринку.

Участь у заході взяли:
Проф. Д-р Ульріх Г. Шрьотер, голова департаменту приватного права, міжнародного корпоративного та європейського бізнес-права Університету Мангайму (Німеччина), директор Інституту корпоративного права, головний науковий співробітник Центру Мангайму з конкуренції та інновації, член Консультативної ради Віденської конвенції про договори міжнародної купівлі-продажу товарів;

Генріх Немечек, академічний асистент Університету Мангайму (Німеччина), молодший науковий співробітник Центру Мангайму з конкуренції та інновації, німецький адвокат;

Ірина Діковська, д.ю.н., професор кафедри цивільного права Юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

Ігор Реутов, голова департаменту цінних паперів та фондового ринку Адвокатського об'єднання "Адвокатська фірма "Грамацький і партнери", адвокат;

Ярослава Сахно, керівник контрольно-правового департаменту Європейської Бізнес Асоціації;

Аліна Свідерська, координатор проектів організації "EasyBusiness", експерт у сфері дерегуляції, члени Ради громадської організації "Професійний Уряд".

Відвідати захід, поставити питання учасникам круглого столу та взяти участь у дискусії змогли студенти, аспіранти, науковці, викладачі та юристи-практики.
Захід проводився повністю англійською мовою.