«Кубок декана філософського факультету 2016» із футзалу

11.04.2016
Відкритий «Кубок декана філософського факультету» із футзалу відбувся 10 квітня у Навчально-спортивному комплексі Університету. У змаганнях взяли участь команди факультету психології, історичного факультету, команда аспірантів і випускників філософського факультету, а також дві команди студентів факультету.

Декан філософського факультету Анатолій Конверський привітав учасників і побажав успіхів у навчанні та спорті.

У підсумку бронзові нагороди отримала збірна аспірантів і випускників, перегравши з рахунком 2:1 команду факультету психології. Срібло дісталося історикам, а перемогу і «Кубок декана філософського факультету 2016» виборола команда студентів-філософів «Лемніската».

Вітаємо переможців і призерів!

Н. Богданова, куратор факультету фізичного виховання, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту