Презентація програм академічних обмінів імені Фулбрайта

07.04.2016
Довгоочікувана презентація програм академічних обмінів імені Фулбрайта відбулася 6 квітня за планом у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича. Бажаючих дізнатися про можливості навчання в університетах США було дуже багато, відповідно і питань виникало чимало. Представниця офісу Fullbright Ukraine пані Наталя Залуцька презентувала актуальні дослідницькі, навчальні програми та розповідала про історії успіхів учасників цих програм. Як заохочення для усіх присутніх брати участь у подібних дослідженнях та навчанні за кордоном, констатувала, що 85 випускників програм академічних обмінів імені Фулбрайта є саме студенти та викладачі нашого Університету.

Найближчим часом буде організована повторна зустріч в першій половині дня, тому усім хто так хотів, але не зміг відвідати презентацію програм академічних обмінів імені Фулбрайта радимо слідкувати за нашими новинами і дізнаватись точну дату та час наступної зустрічі.

, тел.: 044-239-32-85, e-mail: mobility_office@univ.net.ua