Новини більярду Університету

05.04.2016
ІХ турнір Асоціації КНУ імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду "Вільна піраміда" відбувся 2 квітня у клубі "BUFFALO".

В особистому заліку переміг П. Попов (Військовий інститут), друге місце у Ю. Шавлюка (факультет психології) і третє – у Р. Гавриленка (ректорат).

У турнірі "Білія" (за кількістю забитих куль до першої помилки) чемпіоном із результатом у 8 куль став Р. Гавриленко (ректорат), друге місце (8 куль) в А. Голіка (факультет кібернетики) і третє (7 куль) – у С. Дейнека (геологічний факультет).

Асоціація більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка висловлює велику подяку Директору "Buffalo Group LTD", Президенту Асоціації розвитку більярдного спорту серед студентів України А. Пономаренку за спонсорську підтримку в організації усіх змагань із більярду у 2009-2016 році.

24 квітня 2016 року в більярдному клубі "ПРОМЕНАДА" відбудеться Чемпіонат Асоціації серед науково-педагогічних працівників з більярду "Комбінована піраміда".

Олександр Безносюк