Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Менеджмент»

05.04.2016
Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» проходив 30 березня на базі економічного факультету.

На відкритті конференції голова галузевої конкурсної комісії декан економічного факультету КНУ Віктор Базилевич відзначив, що факультет упродовж багатьох років гостинно приймає учасників всеукраїнських наукових конкурсів. Проведення таких заходів сприяє розвитку науки в Україні.

На конференції 56 студентських наукових робіт із 37 ВНЗ України було представлено у шістьох секціях:

1. Стратегічний менеджмент – 9 робіт.
2. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності – 5 робіт.
3. Маркетингове управління конкурентоспроможністю – 10 робіт.
4. Інноваційний та інвестиційний менеджмент – 9 робіт.
5. Кадровий менеджмент – 15 робіт.
6. Антикризове управління та інформаційні системи у менеджменті – 8 робіт.

У роботі галузевої конкурсної комісії взяли участь 32 провідних науково-педагогічних працівники, які представили 15 ВНЗ України.

На підсумковому етапі оцінювання робіт здійснювалося за 50-бальною шкалою і за такими критеріями: змістовність доповіді, візуальний супровід, ораторський стиль, аргументація наукової новизни, дотримання часових обмежень та відповіді на запитання.

На конференції виголошено 54 доповіді представниками 37 ВНЗ зі всіх регіонів України.

За результатами роботи:

8 студентів нагороджено дипломами І ступеня;
18 студентів нагороджено дипломами ІІ ступеня;
35 студентів нагороджено дипломами ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців та їхніх наукових керівників із високим рівнем виконання і захисту наукових робіт, бажаємо подальшого професійного зростання та нових звершень на науковій ниві!