Педагогічні працівники КНУ підвищили кваліфікацію

04.04.2016
З 21 березня по 1 квітня в Інституті післядипломної освіти Університету підвищили кваліфікацію 25 педагогічних працівників: завідувачів навчальних лабораторій та методистів структурних підрозділів університету.

Навчання для нихбуло організовано згідно затвердженої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації «Діяльність педагогічних працівників в рамках втілення Угоди про асоціацію України з ЄС».

Тривалість навчання - 74академічні години, під час яких найкращі науковці університету та фахівці цієї сфери у формі інтерактивного спілкування обговорювали проблемні питання стандартів освітньої діяльності та вищої освіти,системи методичної роботи у вищому навчальному закладі, організацію забезпечення якості вищої освіти, реалізації положень Закону України «Про вищу освіту».

Після проходження навчання учасники захистили творчі роботи, успішно склали іспит та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.