Соціальний захист військовослужбовців під особистим контролем ректора Університету та мера Києва

01.04.2016
Нещодавно було проведено зустріч ректора Університету Леоніда Губерського, голови Студентського парламенту Даніїла Циганка, представників Курсантської ради ВІКНУ солдатів Романа Похольчука та Владислава Думлера з мером Києва Віталієм Кличком.

На зустрічі обговорювалося питання надання курсантам права на безкоштовний проїзд у Київському метрополітені. Очільник міста зазначив, що пільговий проїзд буде компенсовано за рахунок держбюджету, для цього керівництво мерії звернеться до Міністерства оборони України з офіційним запитом щодо вирішення цього питання.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України прийняв Постанову від 2 березня 2016 р. № 155 "Про затвердження Порядку відшкодування витрат, пов'язаних з перевезенням військовослужбовців та членів їх сімей, їх особистого майна залізничним, повітряним, водним і автомобільним (за винятком таксі) транспортом", згідно з якою витрати, пов'язані з перевезенням військовослужбовців, будуть відшкодовані за рахунок держбюджету.