Студенти-шахісти Університету вибороли Кубок переможців Києва

01.04.2016
Нещодавно на базі Міжрегіональної Академії управління персоналом відбувся Чемпіонат Києва з шахів серед студентів ВНЗ у рамках IV Студентських спортивних ігор м. Києва 2016 року. У Чемпіонаті брало участь 75 студентів із 13 ВНЗ. Командні змагання проводилися за швейцарською системою з контролем часу по 15 хвилин на партію для кожного учасника. За результатами змагань І місце, Кубок переможців та право участі у Студентських спортивних іграх України здобула команда КНУ імені Тараса Шевченка. ІІ місце посіла команда НТУУ «КПІ», ІІІ місце – НАУ.

Склад нашої команди: Ірина Петрова (мех.-мат), Юрій Крикун (Ін-т філології), Олександр Скляров (географічний ф-т), Віктор Скляров, Юлія Осьмак, Анна Топчило (Ін-т високих технологій), Олексій Бохан (юридичний ф-т), Володимир Слободенюк (економічний ф-т).

Керівник команди – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Світлана Ковальчук.

Переможці були нагороджені кубком, медалями та грамотами.

Вітаємо наших шахістів та бажаємо вдалого виступу на Студентських спортивних іграх України!

Кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу КНУ