Делегація Університету м. Ле Ман (Франція) відвідала КНУ

31.03.2016
30 березня 2016 року КНУ імені Тараса Шевченка відвідала делегація Університету м. Ле Ман (Франція) на чолі з віце-президентом університету пані Еліан Ельмале. Візит відбувся в рамках підписаної у червні минулого року Угоди про співпрацю між двома університетами. Прийняв делегацію проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) Петро Бех. У зустрічі також взяли участь представники хімічного факультету, Інституту високих технологій та Інституту філології КНУ.

«Угода про співробітництво між КНУ та Університету м. Ле Ман була підписана влітку, і ми вже налагодили плідну роботу. За програмою подвійного дипломування вже працюють хімічні факультети. Сьогодні ми підпишемо додаткову угоду й запровадимо нові навчальні програми з метою надання подвійних дипломів за напрямком інформатика», - повідомив проректор Петро Бех і додав, що невдовзі планується підписання угоди про співпрацю між філологами двох вишів.