Відбудеться зустріч студентів Київського університету з представником Світового банку

17.04.2006

Шановні друзі!

20 квітня 2006 року о 16:00 в актовій залі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться зустріч зі студентами пана Ранджита Найака, керівника молодіжних проектів Світового банку, який проведе презентацію основних програм банку.

Презентації будуть стосуватись програми стажування у банку, програми молодих фахівців та програми підготовки молодих співробітників, орієнтованих на студентів економічних, фінансових та правових факультетів, які вільно володіють англійською мовою. До уваги студентів також буде запропоновано коротке інформаційне відео про діяльність Світового банку. Після презентації планується обмін думками та обговорення наступних кроків та перспектив можливої участі студентів у програмах Світового банку.

Запрошуємо всіх бажаючих!