Науково-практичний семінар “Сучасні підходи до економічної освіти, досліджень та професійного розвитку”

17.04.2006
Українська асоціація економістів (УАЕ)
Центр економічних досліджень та освіти (EROC)
Львівський банківський інститут (ЛБІ)

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
на тему:

“Сучасні підходи до економічної освіти, досліджень
та професійного розвитку”

Українська асоціація економістів (УАЕ)* в співпраці з Центром економічних досліджень та освіти (EROC) та Львівським банківським інститутом (ЛБІ) запрошує вас взяти участь у науково-практичному семінарі на тему “Сучасні підходи до економічної освіти, досліджень та професійного розвитку”. Конференція проходитиме 19-20 травня 2006 року у м. Львові, в приміщенні Львівського банківського інституту (просп. Шевченка 9, м. Львів 79005).

* Українська асоціація економістів у своїй діяльності спрямована на поширення економічних знань в Україні шляхом сприяння економічній освіті, дослідженням, та публікаціям, а також започаткуванням вільного спілкування та обміну інформацією. Місією УАЕ є об’єднання громадян, зацікавлених у розбудові економічної професії шляхом сприяння високоякісній економічній освіті, дослідженням та консалтингу, підтримання співпраці між економістами, що працюють в різних секторах економіки, заохочення креативності в розбудові стабільного громадянського суспільства в Україні. Більш детальну інформацію про Асоціацію можна знайти на сайті: http://www.uea.org.ua.

Цільовою аудиторією конференції є викладачі економічних дисциплін. 40 відібраних учасників конференції отримають гранти, що покриватимуть вартість поселення у готелі (ніч 19 травня), харчування (2 обіди та 1 банкет) та деякі інші витрати на конференцію, окрім вартості подорожі.

У зв’язку із обмеженою кількістю місць (40 учасників) та бюджетом на гранти, учасники конференції будуть відібрані на конкурсній основі.

Термін подання аплікацій на участь у конференції 22 квітня 2006 року.

Аплікаційний пакет складається з таких документів:

1. Аплікаційна форма (див. нижче).
2. Копія навчальної програми або короткий опис (один параграф) одного з економіко-теоретичних курсів, які ви викладаєте. Якщо у вас немає навчальної програми у електронному вигляді, будь-ласка, подайте одну сторінку анотації курсу з економічної теорії, який ви викладаєте.
3. CV на 1-2 сторінки, з зазначенням останніх (починаючи з 2000 року) публікацій, академічного досвіду, зокрема курсів, які ви викладали та викладаєте, а також професійного тa міжнародного досвіду, пов’язаного з тематикою конференції.
4. Додатково, ми заохочуємо аплікантів подати стислий опис (одна сторінка) досвіду, пов’язаного із модернізацією навчальних програм або розробкою допоміжних навчальних матеріалів. Учасники, що подадуть найбільш цікаві матеріали, отримають можливість зробити коротку презентацію своєї роботи.

Увага: якщо ви хочете зробити презентацію своєї роботи, спрямованої на модернізацію навчальних програм з економіки або розробку допоміжних навчальних матеріалів, будь-ласка, зв’яжіться з нами за адресою yasia@eerc.kiev.ua якомога швидше.

Всі аплікаційні документи надсилайте електронною поштою на адресу: yasia@eerc.kiev.ua.

Результати конкурсного відбору будуть повідомлені не пізніше 26 квітня 2006 року. Робочими мовами конференції є українська та англійська. Послуги перекладу не надаються.

Організатори конференції:

Лариса Краснікова, Президент УАЕ
Ярослава Наймушина, Консорціум економічних досліджень та освіти (EERC)
Ірина Чекан, Львівська комерційна академія

Будь-ласка, надсилайте свої запитання стосовно участі у
конференції УАЕ на адресу:
yasia@eerc.kiev.ua
Контактна інформація:
Вул. Волоська. 10, 04070 Київ, Україна
Тел. (+38-044) 492-80-12
Веб-сторінка: www.uea.org.ua

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА

На участь у науково-практичному семінарі Української асоціації економістів (УАЕ)
19-20 травня 2006 року, м. Львів

Особиста Інформація___________________________
Прізвище:_____________________________________

Ім’я:_________________________________________

По-батькові:___________________________________

Місце роботи:___________________________________

Посада та наукове звання:________________________

Економіко-теоретичні курси, що Ви викладаєте:_____

Освіта______________________________________________

Навчальний заклад:___________________________________

Диплом та спеціалізація:______________________________

Електронна адреса:_______________________________________

Поштова адреса:____________________________________________

Телефон:
1).домашній____________________________________________
2).робочий_____________________________________________
3).мобільний___________________________________________
Факс:__________________________________________________

Інформація про подорож:

Прибуття до Львова: час та дата__________________________

Відбуття зі Львова: час та дата____________________________

Інформація про поселення у готель:

Чи потрібно надати Вам готель на час Вашого перебування у Львові (на ніч 19 травня) □ Так □ Ні

Якщо Вам потрібен готель, будь-ласка вкажіть час прибуття та відбуття з готелю:
Прибуття до готелю: час та дата____________________________
Відбуття з готелю: час та дата_____________________________

Участь у Банкеті:

Всі учасники конференції запрошуються на банкет на честь проведення науково-практичного семінару УАЕ, що матиме місце ввечері 19 травня 2006 року. Будь-ласка, вкажіть, чи бажаєте Ви взяти участь у Банкеті.

□ Я планую взяти участь у банкеті
□ Я не планую взяти участь у Банкеті