Міжнародна конференція: "ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА В УКРАЇНІ: запровадження тренувальних і навчальних програм у силових та правоохоронних структурах і їхніх вищих навчальних закладах"

21.03.2016
Війна в Україні посилила увагу до стану системи тактичної медицини. Сьогодення диктує потребу змін у цій сфері: необхідно розробити нові навчальні програми та програми бойової підготовки на основі доказової медицини, запровадити міжнародно визнані стандарти, а також нові моделі навчання на основ стандартизованих курсів із досвідченими, сертифікованими інструкторами.

За ініціативою ГО "Захист патріотів" і Світового Конгресу Українців та участю Національної академії і Військово­-медичного управління Служби безпеки України 24-­25 березня 2016 року на базі Університету пройде ІІ Міжнародна конференція: "Тактична медицина в Україні: запровадження тренувальних і навчальних програм у силових та правоохоронних структурах і їхніх вищих навчальних закладах".