Запрошуємо на зустріч: "Міжнародні стипендійні програми: знайдіть своє місце у світі"

16.03.2016
За сприяння Відділу академічної мобільності КНУ 22 березня 2016 р. о 16:00 в ауд. 202 Головного навчального корпусу Університету відбудеться зустріч із Тамарою Марценюк, к. соціолог. н., доценткою кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Аллою Марченко, к. соціолог. н., доценткою кафедри методології та методів соціологічних досліджень факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, учасницею програми дослідницьких стипендій Карнегі, на тему: «Міжнародні стипендійні програми: знайдіть своє місце у світі».

На зустрічі будуть обговорені такі питання:
1. Огляд найпопулярніших стипендійних програм (Тамара Марценюк).
2. Навчання і дослідження в Скандинавії (Тамара Марценюк).
3. Джерела отримання інформації (перелік корисних он-лайн ресурсів і розсилок) (Тамара Марценюк).
4. Програма дослідницьких стипендій Карнегі та її особливості (Алла Марченко).
5. Специфіка підготовки до тривалого стажування, нюанси життя за кордоном, планування часу (Алла Марченко).
6. Акценти у підготовці аплікаційних документів (Алла Марченко).
7. Значення навчання/ стажування за кордоном для особистого і професійного зростання (Тамара Марценюк, Алла Марченко).

Зустріч передбачає і презентацію посібника із міжнародного стипендійного навчання «По світу по освіту» Тамари Марценюк. Посібник написано на основі власного досвіду авторки, її знайомих і друзів. Інформація стане у нагоді всім, хто бажає вчитися за кордоном, зокрема на стипендійних програмах. Тамара Марценюк має досвід навчальних, дослідницьких і викладацьких візитів до Швеції, Шотландії, США, Канади, Норвегії, Німеччини, Англії, Фінляндії, Естонії, Бельгії, Литви, Угорщини, Австрії, Чехії, Польщі.

Контакти організаторів: , +38 (044) 239-32-85
Оксана Данильченко, модератор заходу, e-mail: danylchenko@univ.net.ua;
Оксана Ковальчук, e-mail: mobility_office@univ.net.uа.