Відомий італійський професор прочитав лекцію в КНУ

14.03.2016
10 березня у Червоному корпусі КНУ італійський професор Антон Джуліо де Робертіс (AntonGiulio de Robertis) прочитав лекцію на тему "Зовнішня політика США після закінчення холодної війни: від Рейгана до Буша". В ній профессор висвітлив причини та особливості протистояння США та їхніх союзників із колишнім СРСР у період відомий як "холодна війна".

Розповідаючи про всі тонкощі політичних та військових подій, що впливали на хід ситуації або були частиною протистояння, профессор докладно розкрив роль усіх тодішніх державних діячів, їхні позиції та зусилля для відвернення загрози миру. Не обійшовши увагою НАТО та вплив, що його здійснив альянс на тогочасну політику, профессор акцентував увагу на протиборстві двох супердержав того часу - США та СРСР.

Після лекції профессор відповів на запитання студентів, котрі сприйняли його лекцію з великим інтересом.