Запрошуємо на олімпіаду!

11.03.2016
Факультет інформаційних технологій запрошує обдаровану молодь Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяти участь у олімпіаді зі спеціальності «Управління проектами»! Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади відбудеться у понеділок, 14 березня 2016 року, в аудиторії 46 факультету (Виставковий центр, проспект Академіка Глушкова, 4-д). Початок о 15:40.

В олімпіаді можуть взяти участь усі студенти нашого університету, які виявлять бажання інтелектуально позмагатися за честь бути кращими в управлінні проектами!
Учасники зможуть помірятися силами у розв’язанні тестових завдань у режимі комп’ютерного тестування і у вирішенні відкритих креативних завдань.
.

Троє кращих учасників першого етапу будуть нагороджені пам’ятними призами і делеговані на другий етап Всеукраїнської олімпіади. Там вони зможуть гідно представити наш університет серед інших ВНЗ України!