З Шевченком у серці

09.03.2016
9 березня – великий для України день. 202 роки тому Всевишній привів у світ її Великого Пророка і Месію – Тараса Шевченка. Дивовижно, але з плином часу його постать для українського та світового суспільства стає все величнішою, а його безсмертний «Кобзар» - Біблією сучасності. Великий Шевченко став для багатьох іконою, до якої звертають молитву мільйони людей: за долю народу, дітей своїх, за долю України. Цього дня майже фізичну його присутність відчуває родина Університету Тарасового імені. Ми несемо йому квіти, співаємо його Заповіт, а головне – кожен у своєму серці несе глибоку шану і дяку Богові, який дав нашому народові генія і заступника. Кожне його слово й сьогодні актуальне і пророче, воно пронизує душу, єднає і множить лави патріотів.