Конкурс Еразмус+ кредитна мобільність в Pécsi Tudományegyetem / University of Pécs / Університет м. Печ, Угорщина

29.02.2016
The first university in Hungary!

До уваги магістрів факультету психології та Інституту філології!

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + в університеті-партнері м. Печ, Угорщина / University of Pécs, Hungary для навчання за магістерськими програмами у І семестрі 2016-17 н.р.:

 Education Sciences
 Teacher training without subject specialization
 Teacher training with subject specialization
 Language acquisition
 Literature and linguistics

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1. CV
2. Мотиваційний лист, 1 стор. (Motivation Letter)
3. Сертифікат чи інший документ про рівень знання англійської мови (не нижче В2).
4. Витяг із залікової книжки (перекладений та завірений).

Пакет документів в електронному вигляді має бути подано координатору проекту – заступнику декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва доценту Пащенко Світлані Юріївні:
електронна адреса: s_paschenko@mail.ru
моб. 067 5919534 або 095 0597925
адреса: просп. Глушкова, 2-а, корпус факультету психології, к. 213.

При надсиланні документів в копію ставити співробітників відділу міжнародного співробітництва КНУ (Василь Назарков projectoic@ukr.net, Світлана Білоус erasmus-tsnuk@ukr.net) та відділу академічної мобільності КНУ імені Тараса Шевченка (Оксана Данильченко mobility_office@univ.net.ua).

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 25 березня 2016 року.

За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту та (або) у Відділ міжнародного співробітництва (кім. 267 Червоного корпусу) і Відділ академічної мобільності (к. 222 Червоного корпусу).

Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва: http://umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/informazija.html та Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. До складу конкурсної комісії входять: Голова – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) проф. Бех П. О.; координатор програми – заступник декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва Пащенко С. Ю.; начальник Відділу академічної мобільності Данильченко О.Ю.; заступник директора Інституту філології з навчально-методичної роботи (східний і західний напрям) та міжнародних зв'язків Скрильник С. В.

Дата співбесіди за результатами конкурсу – 30 березня 2016 р.

The Further Steps

1. The host university (Pecs) needs to receive our nomination until 15 April 2016.
2. After receiving nominations, they will send an application email to the students' email address. Students are requested to fill in the on-line application form as soon as possible. Form will be available in the beginning of April.
3. Student has to send to the host university his/her filled in (with computer) and signed, stamped Learning Agreement and his/her official B2 level English Language Certificate. Deadline for receiving these documents: 4 May 2016. They accept the scanned version of all documents.
4. When Pecs University receives the students' application form, filled Learning Agreement and official B2 level English Language Certificate they send back the signed (3 signatures) Learning Agreement to the Student.
5. Application process is finished, when Pecs University sends an official e-mail to the Student.

GRANT AGREEMENTS.

Individual grant agreements will only be processed once the signed learning agreement is in place. In order to transfer the grant in time (by the time the student starts his/her mobility period) Pecs university has to receive the filled out, signed, scanned grant agreement by 11 July 2016.

Semester: approx. 1 September 2016 – 31 January 2017

• The nomination period: 15 March 2016 – 15 April 2016
• The application period: 15 April 2016 – 4 May 2016

Examination term will start around 5 December 2016, some students might leave before 24 December 2016, some will leave in January depending on their courses, professors etc.